Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Krynicy-Zdroju

Aktualności

Brązowa Tarcza Ogólnopolskiego Rankingu dla ZSP Krynica

Technika w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Krynicy-Zdroju z Brązową Tarczą w Ogólnopolskim Rankingu Szkół Perspektywy 2021!
Po raz kolejny ZSP w Krynicy-Zdroju zdobywa Certyfikat Jakości Nauczania , tym razem w postaci Brązowej Tarczy w Ogólnopolskim Rankingu Szkół Ponadpodstawowych. Zdobywamy tarczę w technikach, jako jedyna szkoła ponadpodstawowa prowadzona przez Powiat Nowosądecki.
Zasady Rankingu ustaliła Kapituła złożona z przedstawicieli uczelni, komisji ds. kształcenia KRASP, dyrektorów okręgowych komisji egzaminacyjnych (OKE) i przedstawicieli komitetów głównych olimpiad. Pracom Kapituły przewodniczyła dr hab. Barbara Marcinkowska, prof. APS, rektor Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie.
Kryteria Rankingu Techników 2021 to: sukcesy szkoły w olimpiadach (20%), wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych (20%), wyniki matury z przedmiotów dodatkowych (30%) oraz wyniki egzaminu zawodowego (30%).
Głównymi adresatami Rankingu są uczniowie i ich rodzice, którzy muszą podjąć bardzo ważną decyzję dotyczącą wyboru dalszej ścieżki kształcenia.
Gratulujemy uczniom i kadrze pedagogicznej!
Skip to content
   18 471 54 43