Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Krynicy-Zdroju

Aktualności

Ciekawa lekcja klasy 2tb

BUDOWNICTWO W TECHNOLOGII DREWNIANEJ II to temat  szkolenia on-line które odbyło się 18.11.2021 w ramach projektu Certyfikat ZIELONY DOM: wytyczne, projektowanie i realizacja – BUDOWNICTWO W TECHNOLOGII DREWNIANEJ II.

Certyfikat ZIELONY DOM to pierwsza polska, wielokryterialna certyfikacja dla budownictwa mieszkaniowego, opracowana przez Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego PLGBC we współpracy z uznanymi ekspertami krajowymi i zagranicznymi. Celem tego spotkania było zainteresowanie uczniów technikum budowlanego  technologią budownictwa drewnianego, nowych rozwiązań proekologicznych oraz poznanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych.

Organizator Agnieszka Sach – nauczyciel przedmiotów zawodowych budowlanych

 

Skip to content
   18 471 54 43