Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Krynicy-Zdroju

Aktualności

Czas relaksu, relaksu, relaksu….

W dniu 22 lutego 2021 roku odbyło się spotkanie w klasy 2Ag o profilu humanistycznym z wychowawczynią Panią Heleną Bukowiec oraz Panią Agnieszką Cisek – pedagogiem szkolnym. Grupy wzięły udział w warsztatach relaksacyjnych pod  kierunkiem Pani pedagog, a następnie miło spędziły czas z wychowawcą.

Było to oderwanie od rzeczywistości, w tym jakże trudnym okresie. Jednocześnie uczniowie poznali techniki działania stresu i sposoby radzenia sobie z nim.

Dla klasy o profilu humanistycznym, to również doskonała lekcja z elementów psychologii, które prowadzi z uczniami Pani A. Cisek, będąca nie tylko pedagogiem, ale również doświadczonym psychologiem, pracującym z młodzieżą ZSP Krynica-Zdrój.

Skip to content
   18 471 54 43