Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Krynicy-Zdroju

Aktualności

Humaniści są wśród Nas!

6 marca Starosta Nowosądecki Pan Marek Kwiatkowski wręczył  nagrody zwycięzcom Powiatowych Eliminacji Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.Naszą szkołę reprezentowały uczennice Małgorzata Kałuzińska z klasy 1Ag (liceum humanistyczne po gimnazjum) i Martyna Koza z klasy 1 ABp (klasa humanistyczno- ratownicza po szkole podstawowej)
Małgosia Kałuzińska wystąpiła w Turnieju Teatrów Jednego Aktora i wygrała – będzie reprezentowała szkołę w Eliminacjach Rejonowych, które odbędą się 31 marca 2020 roku. Do konkursu przygotowywała się pod kierunkiem Pani Heleny Bukowiec- nauczycielki języka polskiego.
Martyna Koza wystąpiła w Turnieju Poezji Śpiewnej, wywalczyła wyróżnienie, przygotowując się pod okiem Pani Doroty Franczak.
Gratulujemy.

Skip to content
   18 471 54 43