Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Krynicy-Zdroju

Aktualności

Informacja dla maturzystów

Drodzy Maturzyści!

Zbliża się termin egzaminu maturalnego. Mam nadzieję, że przygotowujecie się do tego ważnego wydarzenia.

Na stronach internetowych Ministerstwa Edukacji Narodowej, Centralnej Komisji Egzaminacyjnej  ukazały się przepisy i wytyczne dotyczące tegorocznej matury. Bardzo proszę o zapoznanie się z nimi  – jest tam sporo ważnych dla Was ustaleń. W przypadku pytań, wątpliwości proszę o kontakt z Wychowawcą.

Jeżeli ktoś odczuwałby potrzebę konsultacji merytorycznych z różnych przedmiotów ( w szkole lub zdalnie) , to jak już pisałam we wcześniejszym komunikacie ( na stronie szkoły ) proszę o kontakt z Nauczycielami – zapewne tak jak do tej pory będą Wam służyć wskazówkami i radami.

Chciałam Was również poinformować, że intensywnie przygotowujemy szkołę do matury, tak aby  w tych wyjątkowych warunkach wszystko przebiegało bez zakłóceń i w sposób sprzyjający spokojnemu zdawaniu przez Was poszczególnych egzaminów.

W najbliższych dniach (najpóźniej  1 czerwca ) opublikujemy nasze wewnętrzne zasady ( Matura 2020 – szkolenie dla uczniów – prezentacja ), w których znajdą się szczegółowe ustalenia obowiązujące w naszej szkole podczas tegorocznych matur.

Wszelkie informacje, ustalenia, komunikaty dotyczące maturzystów będą pojawiały się na stronie internetowej szkoły w zakładce uczniowie/maturzysta. ( bardzo proszę przynajmniej raz dziennie sprawdzać stronę internetową szkoły – zakładka maturzysta)

Przypominam, że osoby, które chciałyby skorzystać z konsultacji przed maturą zgłaszają ten fakt nauczycielowi uczącemu dany przedmiot do 25 maja do godziny 16.00, tak, abyśmy mogli  opracować harmonogram konsultacji.

Pozdrawiam serdecznie i życzę dobrych przygotowań.

Maria Aleksander-Pisz

Skip to content
   18 471 54 43