Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Krynicy-Zdroju

Aktualności

Informacja w sprawie wyników egzaminów zawodowych

Informujemy, że w związku ze szczególną sytuacją i ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemicznego w Polsce Szkoła nie będzie wydawać świadectw/zaświadczeń z egzaminu z kwalifikacji sesji styczeń – luty 2020 r. Nie będzie również przyjmować ani informować o wynikach na terenie szkoły uczniów, czy ich przedstawicieli. Nie udzielamy również informacji o wyniku egzaminu telefonicznie.

Wyniki egzaminów OKE udostępniło placówkom tylko elektronicznie.

Kierownik szkolenia praktycznego poinformuje przez e-dziennik zdających, którzy nie zdali egzaminu.

Zdający ci mają prawo złożyć deklarację ponownego przystąpienia do egzaminu z kwalifikacji.

Deklarację należy wypełnić wyraźnie, czytelnie i jej skan lub zdjęcie należy bezzwłocznie przesłać na adres e-mail: kierownik@krynica.szkola.pl. W tytule proszę napisać: Deklaracja egzaminu z kwalifikacji. Tylko takie wiadomości będą odczytywane przez osobę wprowadzającą deklarację do systemu. Jednocześnie proszę oczekiwać informacji zwrotnej. Jeśli takiej nie będzie, oznacza to, że mail z deklaracją nie dotarł do adresata. Należy wówczas przesłać ponownie i skontaktować się
z kierownikiem szkolenia praktycznego telefonicznie. Oryginał deklaracji tymczasowo proszę przechować do czasu możliwego dostarczenia do Szkoły.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub przez e-dziennik z kierownikiem szkolenia praktycznego.

Prosimy o zapoznanie się z komunikatami OKE.

 

Maria Aleksander-Pisz – dyrektor szkoły

Skip to content
   18 471 54 43