Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Krynicy-Zdroju

Aktualności

Jak być bezpiecznym w sieci?

Jakie są zasady bezpiecznego zachowania w cyberprzestrzeni? Co może robić informatyk w banku? Czy w ogóle jest zawód informatyka? Jak bank rozwija swoją ochronę przed cyberatakiem? Jak bezpiecznie korzystać ze smartfona, komputera, łączyć się z siecią i korzystać z mediów społecznościowych? Takim zagadnieniom poświęcono kolejne wydarzenia Programu Bankowcy dla Edukacji, w których 3 i 5 czerwca 2020 roku uczestniczyli uczniowie klas 1 i 2 technikum ekonomicznego. Zajęcie poprowadzili Pan Maciej Ogórkiewicz – Chief Information Security Officer ING Banku Śląskiego i Dyrektor Departamentu Bezpieczeństwa IT oraz Pan Mateusz Zając z Warszawskiego Instytutu Bankowości. Organizacją zajęć w szkole zajęła się nauczycielka przedmiotów zawodowych – Pani Ewa Madzik-Kania.

Skip to content
   18 471 54 43