Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Krynicy-Zdroju

Aktualności

Jedna gwiazda, jedno życzenie

Dzięki udziałowi klas ekonomicznych ZSP w Krynicy-Zdroju w tegorocznej edycji „Lekcji na 12 gwiazdek” Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Belgii zaprasza wszystkich uczniów naszej szkoły do akcji „One star one wish”. Przedsięwzięcie ma uhonorować Europejczyków, którzy wspólnie działają na rzecz wyjścia z kryzysu wywołanego przez pandemię COVID-19 i dać wyraz solidarności UE. Uczestnicy proszeni są o przesłanie gwiazdy, którą mogą narysować lub dostosować (na podstawie modelu podanego na stronie internetowej) i poświęcić ją jakiejś sprawie, ukochanej osobie lub komuś, komu chcą podziękować. Wszystkie gwiazdy utworzą europejską mozaikę, ta z kolei – flagę Unii Europejskiej. Ze względu na ochronę danych osobowych, gwiazdki mogą być przesyłane tylko przez osoby dorosłe, które oczywiście mogą przesyłać prace swoich dzieci. Więcej informacji  na stronie: https://sharingbox.com/1star1wish/index-en.html

 

 

 

Skip to content
   18 471 54 43