Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Krynicy-Zdroju

Aktualności

Kolejna odsłona „Lekcji z ZUS” w technikum ekonomicznym

4 października uczniowie klas ekonomicznych wzięli udział w inauguracji VI edycji „Lekcji z ZUS” w województwie małopolskim. Wydarzenie realizowane z wykorzystaniem usług Małopolskiej Chmury Edukacyjnej przygotowali pracownicy Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i AGH w Krakowie. Uczestnicy wysłuchali serii czterech wykładów: Świadomy zawsze ubezpieczony. Co Ci się należy, kiedy płacisz składki. Renty i emerytury. E-ZUS, czyli firma pod ręką. Treści realizowane w projekcie są zgodne z podstawą programową kształcenia w zawodzie technik ekonomista. Spotkanie przygotowuje młodzież do udziału w Olimpiadzie „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”. Opiekę nad uczestnikami sprawuje Pani Iwona Wójcik.

Skip to content
   18 471 54 43