Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Krynicy-Zdroju

Aktualności

Kompetencje potwierdzone certyfikatem

Dobiega końca ogólnopolska kampania „Kwalifikacje 2025+”. Do Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Krynicy-Zdroju napływają ostatnie Certyfikaty VCC „Kompetencje społeczne” wywalczone przez uczennice klasy 1 technikum ekonomiczno-logistycznego. Opatrzone znakiem Polskiej i Europejskiej Ramy Kwalifikacji, są efektem pomyślnie zdanych egzaminów organizowanych przez Fundację VCC z Lublina. Maria Franczyk i Wiktoria Małobłocka odebrały je z rąk dyrektor szkoły Pani Marii Aleksander-Pisz, kierownik kształcenia praktycznego Pani Magdaleny Czyżykiewicz i koordynatorki kampanii Pani Iwony Wójcik. Tym samym szkoła może poszczycić się już 13 takimi wyróżnieniami. Gratulujemy!

Skip to content
   18 471 54 43