KONKURS „TRADYCYJNY STÓŁ WIELKANOCNY”-WYNIKI

W Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Krynicy-Zdroju odbył się konkurs wielkanocny, który od lat wpisany jest w tradycję szkoły. W 2021 roku, pomimo pandemii i nauczania zdalnego do konkursu zgłosiła się duża liczba uczniów i zespołów klasowych, z przewagą klas hotelarskich.
Jury w składzie: Maria Aleksander-Pisz-dyrektor szkoły, Magdalena Czyżykiewicz, Agnieszka Oleszycka, Iwona Wójcik, Joanna Sowa i Grzegorz Podobiński wyłoniło zwycięzców.
1 miejsce: Magda Obrzut -klasa II Technikum hotelarskie
2 miejsce: Natalia Wolak- klasa I Technikum hotelarskie
3. miejsce: Katarzyna Skoczeń -klasa III Technikum hotelarskie,
Agnieszka Woźniak- klasa IV Technikum hotelarskie
Wyróżnienie: Joanna Motyka klasa III Technikum hotelarskie
Komisja konkursowa dokonała oceny zadania, kierując się następującymi kryteriami: poprawność nakrycia stołu, estetyka i dekoracja stołu, wykorzystanie tradycyjnych symboli wielkanocnych (np. baranek, jaja, pisanki, wiosenne kwiaty, bukszpan, bazie, babki, święconka, itp.) w aranżacji stołu.
W konkursie wzięły udział klasy: II thg, III th, I th, I Ttg i 2ag.
Organizatorkami konkursu były panie Dorota Pacut i Małgorzata Sędzimir-nauczycielki przedmiotów zawodowych.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i gratulujemy!