Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Krynicy-Zdroju

Aktualności

Konkurs Wiedzy Informatycznej i Hotelarsko-Geograficznej

19 lutego 2020 roku uczniowie klas drugich, trzecich i czwartych technikum informatycznego i hotelarskiego ZSP w Krynicy-Zdroju przystąpili do Konkursu Wiedzy Informatycznej i Hotelarsko-Geograficznej, organizowanego przez Wyższą Szkołę Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej. Zmierzyli się z zadaniami przygotowanymi przez wykładowców i ekspertów pracujących w branżach hotelarskiej i informatycznej. Do drugiego etapu rywalizacji awansowali: Grzegorz Bobak, Sylwia Bukowska i Adam Bodziony z klasy 4 ti oraz Konrad Kieblesz i Michał Grudzieńuczniowie klasy 3 ti. W branży hotelarskiej najlepsze okazały się: Joanna Barnowska, Natalia Siedlarz i Laura Święs z klasy 4 th oraz Zuzanna Brzeczek i Agnieszka Woźniak z klasy 3 th. Wszyscy zmierzą się w finale, który zaplanowano na 13 marca br. Organizacją zawodów na szczeblu szkolnym zajęły się Pani Ewa Madzik-Kania i Pani Iwona Wesołowska.

 

 

 

Skip to content
   18 471 54 43