Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Krynicy-Zdroju

Aktualności

List dyrektora szkoły do rodziców i nauczycieli

Szanowni Nauczyciele i Rodzice, Drodzy Uczniowie,

już ponad tydzień znajdujemy się w wyjątkowej sytuacji edukacyjno – wychowawczej, na którą niestety nie mamy wpływu.

Nowe rozporządzenie MEN przedłuża czas ograniczonej działalności szkoły do 10 kwietnia 2020 r. i nakazuje realizację zajęć z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. W tym czasie uczniowie nie przychodzą do szkoły i będą realizować zajęcia za pośrednictwem internetu. Szczegóły dotyczące sposobu i trybu realizacji tych zajęć zostaną przekazane za pośrednictwem dziennika elektronicznego.

Drodzy Uczniowie, mam nadzieję, że znajdziecie motywację do pracy i nauki w domu, że macie czas na współpracę z Waszymi nauczycielami.

Przypominam i proszę Was, abyście w związku z wirusem pamiętali o odpowiedzialności za siebie i innych oraz stosowali się do zaleceń Sanepidu i Ministerstwa Zdrowia, czyli m.in. ograniczali do minimum wychodzenie z domu, przestrzegali higieny.

W razie pytań, problemów piszcie do Waszych nauczycieli, wychowawców, dyrekcji.

Życzę zdrowia i siły na kolejne dni!

Z poważaniem

Maria Aleksander-Pisz – dyrektor Zespołu Szkół Ponadpodstawowych

Skip to content
   18 471 54 43