Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Krynicy-Zdroju

Aktualności

Małopolanie na starcie

Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Krynicy-Zdroju został zarekomendowany przez Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu do udziału w Projekcie pt. #MłodziMałopolanie.EU.  Założeniem programu są konsultacje dotyczące postrzegania Funduszy Europejskich w Małopolsce, efektów ich
wdrażania i oczekiwań młodzieży wobec proponowanych obszarów wsparcia. Pod okiem Pani Ewy Madzik-Kania, koordynatorki projektu w szkole, do pełnienia roli lokalnych liderów
przygotowują się Kamila Wolff i Mateusz Homa. Oboje są uczniami klasy 3 technikum ekonomicznego i stypendystami Starosty Powiatu Nowosądeckiego- Marka Kwiatkowskiego. Po przeprowadzeniu i opracowaniu ankiet wśród uczniów naszej szkoły oraz kilku wybranych szkół powiatu nowosądeckiego nasz zespól projektowy ma szansę uczestnictwa w wyjeździe studyjnym do Brukseli. Powodzenia!
Skip to content
   18 471 54 43