Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Krynicy-Zdroju

Aktualności

Mistrz Świata kształci następców w ZSP Krynica

18 stycznia 2021 roku w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Krynicy-Zdroju odbyło się zdalne spotkanie absolwenta szkoły Pana Wojciecha Urbańskiego- Mistrza Świta w Barmaństwie Klasycznym z uczniami klasy III Technikum Gastronomicznego ZSP Krynica.
To kolejne spotkanie Wojtka z uczniami i nauczycielami szkoły. Wojtek, nigdy nie odmawia pomocy, utożsamia się ze szkołą, dzieli się doświadczeniem, namawia młodych ludzi do samodzielności, kreatywności i przede wszystkim wiary w siebie i wdrażania w życie nawet najbardziej niewyobrażalnych projektów. Sam udowadnia, że planowanie kariery zawodowej może być ściśle powiązane z nabytym wykształceniem szkolnym, własnymi marzeniami i planowaniem własnej ścieżki rozwoju. Zawsze podkreśla, że jest kryniczaninem, absolwentem ZSP Krynica, człowiekiem, dla którego nie ma ograniczeń zawodowych.
Spektakularnym wydarzeniem w karierze absolwenta jest oczywiście tytuł Mistrza Świata w Barmaństwie Klasycznym, ale poszczycić się może licznymi tytułami mistrza Polski, czy Europy w swojej kategorii/.
Liczymy na kolejne spotkania i kursy barmańskie dla uczniów ZSP Krynica.
Skip to content
   18 471 54 43