Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Krynicy-Zdroju

Aktualności

Mistrzostwo Świata w zasięgu ręki

To już oficjalna wiadomość – uczennica klasy II LO w Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Krynicy-Zdroju Roksana Majda oraz absolwentka ZSP Krynica Karolina Wolak -mistrzynie Polski w cheerleadingu sportowym otrzymały oficjalne powołanie do kadry nagrodowej na Mistrzostwa Świata, które odbędą się w Orlando w 2022.
– Karolina Wolak i Roksana Majda, mistrzynie Polski w cheerleadingu sportowym, wezmą udział w zawodach w Orlando na Florydzie. Polski Związek Sportowy Cheerleadingu właśnie oficjalnie ogłosił powołanie ich do kadry nagrodowej na Mistrzostwa Świata, które odbędą się wiosną 2022 w Stanach Zjednoczonych – mówi dyrektor szkoły Maria Aleksander-Pisz. – Cała społeczność szkolna jest bardzo dumna z sukcesu naszej uczennicy Roksany oraz absolwentki szkoły Karoliny. Obie reprezentują Klub Sportowy WDS Fruciaki Krynica-Zdrój i mają szansę zostać najlepszymi na świecie! Startują w kategorii duet senior, hip hop.
Roksana Majda reprezentuje Szkołę Tańca Wolak Dance Studio, której właścicielką jest absolwentka ZSP Krynica-Zdrój Karolina Wolak, która już w 2012 roku zdobyła Mistrzostwo Polski w Cherrleaderingu.
 
Skip to content
   18 471 54 43