Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Krynicy-Zdroju

Aktualności

Początek procesu Rekrutacji do projektu

Początek procesu Rekrutacji do projektu

„Z Krynicy-Zdroju do Europy podboju”

 

 

Regulamin i karta zgłoszenia dostępna pod klawiszem Erasmus+( poniżej) lub  przez przekierowanie.

Mamy przyjemność ogłosić początek rekrutacji do projektu „Z Krynicy-Zdroju do Europy podboju”, numer 2020-1-PL01-KA102-080544 realizowanego w ramach Programu Erasmus+, sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe. Głównym założeniem projektu jest realizacja dwóch zagranicznych mobilności zawodowych, w ramach, których w sumie 60 uczniów naszej szkoły odbywać będzie 80-godzinny staż zawodowy, a także weźmie udział w programie edukacyjno-kulturowym.

Głównym celem projektu „Z Krynicy-Zdroju do Europy podboju” jest wsparcie 60 uczniów naszej szkoły w nabyciu praktycznych kompetencji zawodowych w zagranicznych przedsiębiorstwach oraz zwiększenie standardu nauczania w placówce. Dzięki temu zwiększą się szanse uczniów na polskim i europejskim rynku pracy.

W każdej z mobilności udział weźmie po 10 uczniów z następujących zawodów: Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych, Technik Hotelarstwa, Technik Budownictwa. Poza uczniami, do Grecji wyjedzie także po 3 nauczycieli w roli osób towarzyszących. Odbędą się one w następujących terminach:

  • 17 – 28 maja 2021 roku (+ 2 dni podróży) – I mobilność
  • 13 – 24 września 2021 roku (+ 2 dni podróży) – II mobilność

Wszystkich chętnych uczniów zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem Rekrutacji. Termin składania formularzy rozpoczyna się w poniedziałek, 15 lutego, a kończy wraz
z końcem tygodnia. W poniedziałek 22 lutego udostępnione na stronie szkoły oraz w sekretariacie zostaną listy rankingowe. Od tego momentu każdy z uczniów ma 7 dni na odwołanie się od decyzji Komisji Projektowej. Po uwzględnieniu ewentualnego odwołania, ostateczne zatwierdzenie wyników nastąpi 1 marca.

 

Skip to content
   18 471 54 43