Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Krynicy-Zdroju

Aktualności

Powiatowe Mistrzostwa w Pływaniu

Konrad Szymański uczeń I klasy technikum budowlanego ZSP zajął 3 miejsce w Powiatowych Zawodach w Pływaniu Chłopców. Opiekunem naszego reprezentanta była Pani Krystyna Żelasko. Wielkie gratulacje, tym bardziej, że zawody rozgrywane były po raz pierwszy. Zwycięzcom gratulował. Starosta Nowosądecki Pan Marek Kwiatkowski oraz Wójt Gminy Chełmiec Pan Bernard Stawiarski.
– Cieszę się, że tak wielu z was zdecydowało się na start – mówił starosta Marek Kwiatkowski. – Wysoki poziom waszych występów świadczy o tym, że pływanie jest waszą pasją i często trenujecie. Jestem dumny, że mamy w Powiecie zdolnych młodych ludzi, którzy wiedzą, że sport rozwija nie tylko ciało, ale też kształtuje charakter. Gratuluję wszystkim, którzy wzięli udział w zawodach. Na pewno wejdą one do sportowego kalendarza Powiatu Nowosądeckiego.

W imprezie wzięło udział około stu uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z Powiatu Nowosądeckiego.

Skip to content
   18 471 54 43