Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Krynicy-Zdroju

Aktualności

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Szanowni Państwo,
W związku z ukazaniem się wytycznych MEN i GIS oraz rozporządzeń MEN dotyczących funkcjonowania szkół w czasie pandemii COVID 19, informujemy, że w najbliższym czasie ukażą się na stronie szkoły i zostaną do Państwa przesłane na dziennik elektroniczny wszystkie informacje dotyczące działań placówki.
Zwracamy się do Państwa z prośbą o obserwowanie strony internetowej szkoły (www.krynica.szkola.pl) oraz śledzenie maili na e-dzienniku.
Prosimy również o cierpliwość, ponieważ sytuacja jest wyjątkowa. Spoczywa na nas odpowiedzialność za bezpieczeństwo uczniów, nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi.
Jako szkoła- pragniemy się odpowiednio przygotować do nadchodzącego roku szkolnego, co oczywiście wymaga czasu. Liczymy na Państwa wyrozumiałość, prosimy o śledzenie informacji i komunikatów na stronie szkoły, dzienniku elektronicznym i facebooku.
Skip to content
   18 471 54 43