Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Krynicy-Zdroju

Aktualności

Rozwijanie oferty szkół prowadzących kształcenie zawodowe w Powiecie Nowosądeckim

W Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Krynicy-Zdroju zakończyła się wstępna rekrutacja na kursy zawodowe w ramach projektu: „Rozwijanie oferty szkół prowadzących kształcenie zawodowe w Powiecie Nowosądeckim”. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt zakłada realizowanie kursów i szkoleń zawodowych, praktyk i stażów dla uczniów oraz doradztwa edukacyjno – zawodowego. W ZSP Krynica na przełomie maja i czerwca odbędą się kursy:
• Kurs carvingu
• Kurs barmana
• Prawo jazdy kat. B
• Kurs pierwszej pomocy
• Kurs operatora wózka widłowego
Kolejna rekrutacja na kursy zawodowe w ramach projektu odbędzie się we wrześniu 2020 roku.

Skip to content
   18 471 54 43