Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Krynicy-Zdroju

Aktualności

Uczennica ZSP w finale Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

19 lutego odbył się w naszej szkole etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu Historycznego „Mój Region – Moja Duma , Moje Miasto – Moja Duma”. Naszą szkołę reprezentowały w nim 3 uczennice z klas: I ag- liceum humanistycznego (po gimnazjum) i 1 abp-liceum humanistyczno-ratowniczego( po szkole podstawowej), które odpowiadały na pytania testu sprawdzającego znajomość historii Sądecczyzny. Miło nam poinformować, że Aleksandra Wachna z klasy 1 ag zakwalifikowała się do finału wojewódzkiego, który odbędzie się pod koniec kwietnia w Nowym Sączu. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody
m. in. stypendia Fundacji im. Braci Potoczków. Opiekunem młodzieży jest Pan Włodzimierz Godek-nauczyciel historii. Życzymy powodzenia!

Skip to content
   18 471 54 43