Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Krynicy-Zdroju

Aktualności

Uczniowie ZSP Krynica-Zdrój w II etapie jubileuszowego Konkursu Wiedzy o UJ

12 marca odbył się pierwszy etap jubileuszowej XXV edycji Konkursu Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim, najstarszej polskiej uczelni wyższej. W związku z sytuacją epidemiczną, podobnie jak większość odbywających się obecnie konkursów- był on przeprowadzony zdalnie i polegał na rozwiązaniu testu sprawdzającego znajomość historii UJ.
Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II reprezentowało w nim dwoje uczniów z klasy 3ab Liceum Ogólnokształcącego: Kamila Romanek i Wiktor Stefański.
Miło nam poinformować, że w komplecie zakwalifikowali się do II etapu konkursu, który odbędzie się 23 kwietnia a nagrodą jest w nim około 140 indeksów na różnych kierunkach studiów na tej prestiżowej uczelni. Opiekunem młodzieży jest Pan Włodzimierz Godek.
Życzymy powodzenia i zdobycia wymarzonego indeksu!
 
Skip to content
   18 471 54 43