Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Krynicy-Zdroju

Aktualności

UJ rozdaje indeksy!

13 stycznia w Krakowie odbył się pierwszy etap XXIV Konkursu Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim. Jest to organizowany od lat konkurs dla maturzystów dotyczący historii najstarszej polskiej uczelni wyższej. Do wygrania jest w nim ponad 100 indeksów na różne kierunki studiów na tej uczelni.

Celem pierwszego etapu jest wyłonienie osób, które w marcowym finale zmierzą się w walce o  indeksy na UJ.

Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Krynicy – Zdroju  w pierwszym etapie reprezentowali Kamila Pawlikowska, Karolina Jamrozowicz, Dominika Krężołek i Krzysztof Maćkowski z klasy III ab liceum.  Za dwa tygodnie będzie wiadomo czy wystąpią w finale. Życzymy powodzenia! Organizacją konkursu zajmował się Pan Włodzimierz Godek-nauczyciel historii.

Skip to content
   18 471 54 43