UWAGA !!! Informacje dot. EPKwZ

W celu zapewnienia bezpieczeństwa oraz sprawnego przebiegu egzaminu zawodowego uczniowie proszeni są o zapoznanie się z harmonogramem umieszczonym w prezentacji umieszczonej na stronie szkoły (dot. egzaminu pisemnego) i zgłoszenie się do szkoły w wyznaczonych godzinach.

UCZNIOWIE WCHODZĄ I WYCHODZĄ TYMI SAMYMI WEJŚCIAMI .

PONADTO uczniowie:

1. obowiązkowo przychodzą w maseczkach i rękawiczkach.

2. Przed wejściem na teren szkoły obowiązuje dezynfekcja rąk.

3. Ustawiają się o wyznaczonej godzinie w 2 metrowych odstępach pod wyznaczonymi do wchodzenia drzwiami

4. mają przy sobie:
• dowód osobisty
• długopis piszący na czarno,
• własne przybory
• kalkulator
• wodę

5. obowiązkowo przynoszą ze sobą OŚWIADCZENIE ZDAJĄCEGO O STANIE ZDROWIE (do pobrania tutaj)

6. dla każdego zdającego zostało zapewnione miejsce, w którym będzie mógł zostawić rzeczy osobiste (oczekując na oddanie lub odbiór swoich rzeczy proszę zachować odpowiednie środki bezpieczeństwa – odległość od innych osób, zakrywanie ust i nosa).

O MIEJSCU POZOSTAWIENIA OSOBISTYCH RZECZY ZOSTANIECIE POINFORMOWANII PRZEZ CZŁONKÓW KOMISJI NADZORUJĄCYCH W DNIU POSZCZEGÓLNYCH EGZAMINÓW.

7. są zobowiązani do zapoznania się z procedurami bezpieczeństwa dot. przeprowadzenia egzaminu zawodowego w stanie pandemii.