Uwaga maturzyści

W celu zapewnienia bezpieczeństwa oraz sprawnego przebiegu egzaminu maturalnego absolwenci proszeni są o zapoznanie się z harmonogramem umieszczonym na stronie szkoły ( UCZNIOWIE / MATURZYSTA) i zgłoszenie się do szkoły w wyznaczonych godzinach.

ABSOLWENCI WCHODZĄ I WYCHODZĄ TYMI SAMYMI WEJŚCIAMI .

PONADTO absolwenci:

1. Obowiązkowo przychodzą w maseczkach i rękawiczkach.

2. Przed wejściem na teren szkoły obowiązuje dezynfekcja rąk.

3. Ustawiają się o wyznaczonej godzinie w 2 metrowych odstępach pod wyznaczonymi do wchodzenia drzwiami

4. Mają przy sobie:
•dowód osobisty
•długopis piszący na czarno,
•własne przybory
•kalkulator
•wodę

5. Obowiązkowo przynoszą ze sobą OŚWIADCZENIE ZDAJĄCEGO O STANIE ZDROWIA (do pobrania tutaj)

6. Dla każdego zdającego zostało zapewnione miejsce, w którym będzie mógł zostawić rzeczy osobiste (oczekując na oddanie lub odbiór swoich rzeczy proszę zachować odpowiednie środki bezpieczeństwa – odległość od innych osób, zakrywanie ust i nosa).
O MIEJSCU POZOSTAWIENIA OSOBISTYCH RZECZY ZOSTANIECIE POINFORMOWANII PRZEZ CZŁONKÓW KOMISJI NADZORUJĄCYCH W DNIU POSZCZEGÓLNYCH EGZAMINÓW.

7. Są zobowiązani do zapoznania się z procedurami bezpieczeństwa dot. przeprowadzenia egzaminu maturalnego w stanie pandemii ( strona internetowa szkoły – KOMUNIKATY)