Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Krynicy-Zdroju

Aktualności

Witamy pierwszych studentów wśród tegorocznych absolwentów

W marcu miał odbyć się finał XXIV Konkursu Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim, do którego z naszej szkoły zakwalifikowali się Kamila Pawlikowska, Dominika Krężołek i Krzysztof Maćkowski z klasy 3ab.

Plany organizatorów pokrzyżowała epidemia koronawirusa. Etap finałowy najpierw przesunięto na czerwiec,  a ostatecznie zapadła decyzja o jego odwołaniu i przeprowadzeniu w formie zdalnej 30 czerwca wyboru indeksów, zgodnie z punktacją uzyskaną w pierwszym etapie (z ewentualną dogrywką w razie takiej samej liczby punktów). Do wyboru jest około 140 indeksów na różne atrakcyjne kierunki studiów na najstarszej polskiej uczelni.

Jakie kierunki studiów wybiorą absolwenci naszej szkoły? Nie wiadomo. To zależy od uzyskanych przez nich wyników i wyborów innych uczestników konkursu.

Już teraz jednak gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia na maturze i indeksu na wymarzony kierunek. A przyszłorocznych absolwentów zapraszamy do udziału w jubileuszowej XXV edycji konkursu.

Skip to content
   18 471 54 43