Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Krynicy-Zdroju

Aktualności

Wizyta w KRYNICA**** Elbest Hotels

20 września 2019 roku uczniowie klasy 1 pięcioletniego technikum hotelarskiego uczestniczyli w wycieczce zawodoznawczej do Hotelu KRYNICA****. Wtopiony w zbocza Beskidu Sądeckiego hotel urzeka komfortowymi pokojami i malowniczym widokiem na panoramę Krynicy-Zdroju, Górę Parkową i zbocza Góry Krzyżowej. Młodzież została zapoznana z działalnością recepcji hotelowej, różnymi rodzajami jednostek mieszkalnych, sal konferencyjnych i zakładów gastronomii hotelowej. Dyskretnie obserwowała kompleksowo wyposażone Centrum SPA z basenem, saunami i salą fitness oraz pełną atrakcji salę zabaw dla najmłodszych. Wycieczkę zorganizował pan Tomasz Wilk w ramach przedmiotu: techniki pracy w hotelarstwie.

Skip to content
   18 471 54 43