Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Krynicy-Zdroju

Aktualności

Wycieczka w koronach drzew

26 września klasa 2 technikum hotelarskiego uczestniczyła w wycieczce przedmiotowej na Wieżę widokową w Krynicy-Zdroju. Niezwykła konstrukcja znajduje się na szczycie stacji narciarskiej Słotwiny Arena wśród lasów pasma Jaworzyny Krynickiej. Umiejscowienie trasy w koronach drzew potęguje doznania, związane z podziwianiem walorów krajobrazowych okolicy. Na trasie, którą uczniowie przebyli z przewodnikiem-młodzież mogła poznać okoliczną przyrodę oraz historię regionu, a wszystko dzięki specjalnym instalacjom edukacyjnym. Pogoda sprzyjała, więc można było podziwiać bajeczne widoki. Po „podniebnych” wrażeniach uczniowie odbyli warsztaty gastronomiczne pieczenia pizzy, pod okiem utalentowanych kucharzy przyrządzili swoje autorskie wersje pizzy. Organizacją wycieczki zajmowała się Pani Dorota Pacut-nauczyciel przedmiotów zawodowych, opiekę sprawowała również Pani Aleksandra Bieniek-wychowawca klasy 2 TH.

 

Skip to content
   18 471 54 43