26 czerwca odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2019/2020.

Z tej okazji w Kościele Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Krynicy-Zdroju odbyła się Msza Święta, w której uczestniczyła dyrekcja szkoły, nauczyciele, rodzice oraz uczniowie

Z  okazji zakończenia roku dyrektor szkoły Pani  Maria Aleksander-Pisz podziękowała wszystkim za pracę, zwłaszcza w trudnym okresie nauczania zdalnego.

Ze względu na panującą pandemię nie odbyła się tradycyjna akademia podsumowująca miniony rok szkolny, a uczniowie odebrali świadectwa, nagrody i dyplomy w reżimie sanitarnym.

Dyrektor szkoły pogratulowała wszystkim uczniom, zwłaszcza tym, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem, uzyskując średnią 4,75 i wyższą.

Uczniowie ze średnią 4,75 i większą za rok szkolny 2019/2020.

Pani dyrektor Maria Aleksander-Pisz podziękowała również wszystkim agendom i ich opiekunom: Samorządowi Szkolnemu, Wolontariatowi Szkolnemu, Aktywowi Bibliotecznemu oraz Liderom Młodzieżowym za pracę i promowanie szkoły w środowisku lokalnym.

Należy zaznaczyć, ze rok 2020 jest szczególny dla ZSP Krynica, to rok jubileuszowy, w którym obchodziliśmy rocznicę 100-lecia urodzin Patrona Szkoły Świętego Jana Pawła II.

Z tej okazji odbyły się liczne konkursy, w których nagrody ufundowała Rada Rodziców oraz księża katecheci ks. Paweł Śliwa oraz ks. Marcin Niwa.

Wyniki konkursu

Życzymy wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji, do zobaczenia we wrześniu.