Życzenia świąteczne

„Noc Wielkanocna jest nocą nadzwyczajną,
kiedy moc Zmartwychwstałego Chrystusa
pokonuje ostatecznie siły ciemności i śmierci,
zapala w sercach wierzących nadzieję i radość”
/Jan Paweł II/

Niech Zmartwychwstały Jezus Chrystus napełni serca radością, miłością i spokojem.
Życzymy wiele radości i siły ducha na każdy dzień, byśmy mogli przeżywać i ożywiać w sobie wiarę, nadzieję i odwagę w zmaganiu się z problemami codziennego życia.
Oby zetknięcie się z wydarzeniami Zmartwychwstania pozwoliło nam uczyć się żyć z wielką wdzięcznością, wzrastać w wierności wartościom oraz doświadczać odmieniania siebie.
Życzymy, aby Święta Wielkanocne przyniosły radość oraz wzajemną życzliwość, by stały się źródłem wzmacniania ducha.
Niech Zmartwychwstanie, które niesie odrodzenie napełni Was pokojem i wiarą, niech da siłę
w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość…

Nauczycielom, Pracownikom, Rodzicom i Uczniom, Emerytowanym Pracownikom szkoły, Przyjaciołom szkoły oraz wszystkim odwiedzającym naszą stronę internetową

ZDROWYCH I RADOSNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH