Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Krynicy-Zdroju

Kadra Szkoły


 

Dyrektor Szkoły

mgr Maria Aleksander – Pisz
e-mail: dyrektor@krynica.szkola.pl

Wicedyrektor

mgr inż. Grzegorz Puchała
e-mail: png@krynica.szkola.pl

 Kierownik szkolenia praktycznego

mgr Magdalena Czyżykiewicz
e-mail: kierownik@krynica.szkola.pl

Sekretariat:
Ewa Florek
tel:  18 471 54 43 ,
e-mail: sekretariat@krynica.szkola.pl

 

Pedagog:
mgr Agnieszka Cisek
tel:  18 471 54 43 wewnętrzny 22 ,
e-mail: pedagog@krynica.szkola.pl

 

Kadry:
Danuta Kożuch
tel:  18 471 54 43 , wewnętrzny 33
e-mail: kadry@krynica.szkola.pl

 

Biblioteka:
mgr Agnieszka Oleszycka
tel::  18 471 54 43 , wewnętrzny 27
e-mail: biblioteka@krynica.szkola.pl

 

Inspektor Ochrony Danych:
tel: 
e-mail:

 

 


Skip to content
   18 471 54 43