Informacja dla uczniów i rodziców

Od 1 czerwca w szkole będą organizowane konsultacje z nauczycielami przedmiotów dla uczniów, którzy chcieliby wytłumaczenia konkretnych zagadnień/problemów; w trakcie takich konsultacji będzie również możliwa poprawa ocen.
Ponieważ nadal obowiązują przepisy o szczególnych środkach ostrożności w czasie pandemii, należy indywidualnie zgłaszać wychowawcom chęć skorzystania z konsultacji i przestrzegać wyznaczonych terminów i środków ostrożności. Po zebraniu informacji od rodziców i uczniów, na stronie szkoły umieścimy harmonogram takich konsultacji.

Uczniowie biorący udział w konsultacjach muszą mieć zgodę rodziców na udział w nich. (do pobrania tutaj).

ZASADY DOTYCZĄCE KONSULTACJI W ZESPOLE SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH W CZASIE PANDEMII