Witam serdecznie
Zapraszam do kontaktu wszystkie osoby, które w związku z panującą epidemią przeżywają wzmożony stres, lęk, poczucie zagrożenia i mają problem w poradzeniu sobie z tymi trudnymi emocjami.
Oprócz wykształcenia pedagogicznego mam także wykształcenie psychologiczne.
Proponuję kontakt mailowy (pedagog@krynica.szkola.pl ) lub telefoniczny (w postaci SMS-a na którego oddzwonię) pod nr tel. 785189867.

Pozdrawiam serdecznie
Agnieszka Cisek

Liczę na to, że nie wychodzicie bez wyższej konieczności z domu, jesteście odpowiedzialni i przestrzegacie wszystkich zasad niezbędnych do zachowania bezpieczeństwa. 🙂
Im bardziej się zmobilizujemy tym szybciej wszystko wróci do normy
.

Podcasty „Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży online” dla nauczycieli i rodziców

Szanowni Państwo, przygotowaliśmy dla Państwa serię czterech podcastów poświęconych najważniejszym zagadnieniom z zakresu bezpieczeństwa dzieci i młodzieży online.

Mamy nadzieję, że rozmowy ekspertów NASK oraz Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, które poprowadził znany dziennikarz radiowy Krystian Hanke, będą dla Państwa przydatną dawką wiedzy. Liczymy na to, że staną się przyczynkiem do wielu rozmów i podjęcia działań w Państwa lokalnych środowiskach na rzecz bezpieczeństwa dzieci online.
Zachęcamy do słuchania!

Cyberprzemoc i inne formy agresji w sieci

Kiedy niewinny żart staje się hejtem? Jak reagować na agresję w internecie? Jak pomóc ofiarom cyberprzemocy?

Problem nadużywania internetu

Jak kontrolować czas, który dziecko spędza w sieci? W którym momencie powiedzieć stop? Jakie mogą być negatywne skutki nadużywania internetu i jak sobie z nimi radzić?

kliknij aby wysłuchać

Seksting i problem uwodzenia dzieci w internecie

Czy zdajemy sobie sprawę z negatywnych konsekwencji, które ze sobą niesie? Jak rozmawiać z nastolatkiem o skutkach takich działań? Do kogo zwrócić się o pomoc?

Szkodliwe treści w internecie

Jak uchronić przed nimi nasze dzieci? Jakie treści są szkodliwe? Jak nauczyć dzieci bezpiecznie poruszać się po internecie i odpowiednio reagować na niebezpieczne materiały?

Pozdrawiamy,
Zespół Polskiego Centrum Programu Safer Internet